Melu spirāle par pedofīlijas dekriminalizēšanu “liberastu Gejropā”

Nesen atkal pamanīju apgalvojumu, ka “briesmīgie Eiropas liberāļi” gatavojoties dekriminalizēt pedofīliju.

Pedofilija 2

Tā, diemžēl, nav pirmā reize, kad sastopos ar līdzīgām “melu spirālēm jeb spirāles efektu” kā dezinformācijas teorijā sauc paņēmienu,  kad pirmā spirāles vītne satur melus un nākošās turpina pirmo melu efektu. Jo vairāk spirāles vītņu, jo grūtāk aizrakties līdz pirmajiem meliem un tos anulēt. Tas ir kā sasmērēt urbi ar krāsu un urbties kokā – koksne nokrāsojās un sanāk, ka koks bija netīrs.

Tiešām ir tā, ka mediji bieži (nepareizi) lieto terminu “pedofīlija”, lai apzīmētu pret bērniem veiktus dzimumnoziegumus. Bet tas nav pareizs šī termina lietojums. Pedofīlija ir slimība, kuru žurnāls ārstiem “Medicus Bonus” raksturo šādi:

Pedofīlija ietver atkārtotas, spēcīgas seksuālās fantāzijas, seksuālās vēlēšanās vai uzvedību, kas saistīta ar objektiem, kas nav cilvēks; paša vai partnera ciešanām vai pazemošanu; beidzot – bērniem vai citām personām, kuras nedod savu piekrišanu, un tas notiek vismaz sešu mēnešu periodā.

Tajā pašā rakstā ir izskaidrots, kāda ir atšķirība starp slimību un noziegumu.

Cilvēku ar pedofīlijas traucējumu, kurš savas seksuālās tieksmes īsteno darbībā un ir ticis par to notiesāts, juridiskajā literatūrā sauc par dzimumnoziedznieku.

Pedofīlija daudzos gadījumos ir ārstējama, bet ne visos. Ir izstrādāti dažādi terapiju plāni, vienu no tādiem atradu Nacionālā veselības dienesta mājas lapā: Kognitīvi biheiviorālā psihoterapija pedofīlijas un seksuālo noziegumu riska novēršanai un ārstēšanai. Ir svarīgi saprast, ka ne katrs pedofīls veic dzimumnoziegumu, daudzi no viņiem labprātīgi meklē palīdzību pie mediķiem, lai iegrožotu savu slimību.

Tā kā šo atšķirību neizprot pat daudzi žurnālisti, tad tas veido ideālu skatuvi Kremļa ideoloģisko diversantu iznācienam. Viņi sajauc to visu vienā “melu spirālē”, stāstīdami, ka pedofīlijai (kas ir slimība un iepriekš nav bijusi krimināli sodīta) tagad tiks noņemts kriminālais statuss. Kas, protams, nav taisnība, bet cilvēki ir satraukti, jo rodas iespaids, ka Rietumos vēlas legalizēt dzimumnoziegumus pret bērniem. Turpat vēl piepin klāt homoseksuālismu, kam te vispār nav nekāda sakara, un “melu spirāle” gatava.

Troļļi, “noderīgie idioti” un vienkārši norūpējušies cilvēki paveic atlikušo. Iespaids par “liberastu Gejropu” ir atkal nostiprinājies cilvēku apziņā. Viņi pat nepadomā, ka paši dzīvo tajā “Gejropā”, ir citas valstis apceļojuši un nekur tajās netiek nesodīti izvaroti bērni. “Melu urbis” savu darbu ir paveicis – koksne, respektīvi, cilvēku smadzenes ir sasmērētas un nepareizie priekšstati iesēdušies zemapziņā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s